بین الملل

کشف ٤٠٣ کیلوگرم مرفین از یک باند مواد مخدر در خوی

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به انهدام شبکه قاچاق مواد مخدر در خوی گفت: از این شبکه ۴۰۳ کیلوگرم مرفین کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان خرد، ناصر عتباتی در این خصوص اظهار کرد: یکی از فعال ترین شبکه‌های قاچاق موادمخدر استان که مواد خام را از استان های شرقی به آذربایجان غربی وارد و برای اقدامات بعدی در استان دپو می کرد، با اشراف اطلاعاتی و هماهنگی کامل مقام قضایی با اداره کل اطلاعات استان شناسایی شد.

وی اضافه کرد: از این شبکه ۴۰۳ کیلوگرم مرفین کشف و ضبط و در این رابطه یک نفر دستگیر و تحت قرار بازپرس رسیدگی کننده قرار گرفت.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی ادامه داد: همچنین از این شبکه یک دستگاه خودرو توقیف و تحقیقات برای شناسایی دیگر عوامل آن ادامه دارد.

عتباتی افزود: مبارزه بی امان با سوداگران مرگ ادامه دارد و ضربه به بنیان‌های مالی قاچاقچیان مواد مخدر یکی از برنامه‌ای مهم دستگاه‌های قضایی، انتظامی و امنیتی است.

گفتنی است؛ ٢٣ اردیبهشت ماه جاری نیز رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان آذربایجان غربی گفته بود: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی۳۷۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر تنها طی دو روز کشف و همچنین ۴۴۱ نفر معتاد متجاهر جمع آوری شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا