جامعه

کشف ۱۲۰ کیلوگرم شیشه در مخفیگاه قاچاقچیان مواد در ارومیه

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از ۱۲۰ کیلوگرم شیشه افغانی و دستگیری ۳ نفر قاچاقچی موادمخدر در شهرستان ارومیه، خبر داد.

به گزارش آرمان خرد، سرهنگ “سامان غنی زاده” در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و توزیع و فروش موادمخدر از نوع شیشه افغانی توسط سوداگران مرگ در شهرستان ارومیه ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

او افزود: مأموران گمنام پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، با انجام تحقیقات و اقدامات تخصصی، متهمان را شناسایی و مورد تعقیب و مراقبت نامحسوس قرار دادند تا اینکه با هماهنگی مرجع قضائی و در عملیاتی ضربتی متهمان را در منزلشان دستگیر کردند.

جانشین انتظامی استان افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۲۰ کیلوگرم شیشه که از مرزهای شرقی وارد کشور شده بود کشف و در این خصوص ۳ نفر متهم دستگیر، دو دستگاه خودروی پژو پارس توقیف و دو قبضه اسلحه(کلت کمری . اسلحه شکاری) کشف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

سرهنگ “غنی زاده” در پایان با تاکید بر مبارزه قاطع و همیشگی پلیس با پدیده موادمخدر خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و یا هرگونه اخبار در خصوص فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر را از طریق تماس تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا