جامعه

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی: کدو تنبل های شیشه ای به مقصد نرسیدند

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از انهدام باند قاچاق مواد مخدر و کشف ۵۰کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه و تریاک در محور ارومیه- مهاباد، خبر داد.

به گزارش آرمان خرد، سردار رحیم جهانبخش در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از فعالیت افرادی در خصوص انتقال محموله مواد مخدر با یک دستگاه کامیون از شرق کشور مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

او افزود: مأموران با تشکیل چندین اکیپ ضمن هماهنگی با مرجع قضائی نسبت به شناسایی متهمان اقدام و با اشراف اطلاعاتی در بازرسی از یک دستگاه کامیون حامل کدو تنبل، در مسیر “ارومیه – مهاباد”، مقدار ۴۵ کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه و ۵ کیلو تریاک که به طرز ماهرانه ای داخل بار کدو تنبل ها جاساز شده بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان در ادامه تصریح کرد: در این راستا ۴ متهم دستگیر، کامیون و یک دستگاه سواری پژو توقیف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار جهانبخش در پایان با تقدیر از همکاری خوب و به موقع مردم با پلیس، گفت: خادمان مردم در انتظامی استان در جهت ارتقاء احساس امنیت در بین شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا